/ Claimcompass'ın blogu

ClaimCompass’ın bloguna hoşgeldiniz!

logo
Sevgili okurlarımız,

ClaimCompass'ın an itibariyle açılmış olan blogunu size tanıtmaktan şeref duyuyoruz. Gelecek aylarda blogumuzda her tür gezi, seyahat, uçuş maceraları ve mağduriyetleri gibi hikayeler ve ayrıca yolcu haklarınızla ilgili de pek çok yazı okuyabileceksiniz.

Tıpkı ClaimCompass'ın genel amacı yolcuları bilgilendirip yardım etmek olduğu gibi, blogumuzun da misyonu gerçek hikayeler sayesinde sizlere seyahatleriniz için güzel tavsiyelerde ve önerilerde bulunmak.

Hep birlikte yeni diyarlar keşvetmeye, dünyanın her bir yanından hikayelerimizi okuyup paylaşmaya ve yenilikler hakkında okurlarımızı bilgilendirmeye varmısınız? Ozaman heyecanlı, maceralı ve eylenceli ClaimCompass turu başlasın diyoruz!

Siz de gezinizi, seyahatinizi, yaşadığınız uçuş mağduriyetlerinizi ClaimCompass okurlarıyla paylaşmayı dilerseniz fatma.fevzi@claimcompass.eu adresine hikayenizi gönderebilirsiniz. Çünkü seyahat etmek, hayal gücümüzü gerçeklerle dengeler ve bazı şeylerin nasıl olduğunu düşünmek yerine onları görmemizi sağlar.

İyi okumalar ve ClaimCompass'ın bloguna bi kez daha hoşgeldiniz!

ClaimCompass’ın bloguna hoşgeldiniz!
Share this